Novinky

Předvánoční koncert PHS

12.12.2021

Poetické Hudební Společenstvo zve ve středu 15.12.2021 v 19:30 všechny příznivce tolkienistické hudby na koncert do Freemasonic Club Pub.

Doba sice není jednoduchá, ale i přesto se PHS rozhodlo uspořádat po dlouhém čase živé vystoupení. Opět se vrátíme do Freemasonic Club Pub a zahrajeme písně inspirované příběhy ze světa J.R.R. Tolkiena.

PHS Freemasonic Club Pub 15.12.2021

Budeme rádi, pokud si najdete čas a přijdete se naladit na trošku jinou, i když stále předvánoční notu. Prosíme také o dodržení aktuálně platných opatření.

Spolu s celým PHS se těší

Aho

Slavnosti Středozemě v elektronické verzi

01.01.2021

Pro všechny, kteří by si rádi poslechli nové CD Slavnosti Středozemě od Poetického Hudebního Společenstva, ale nemají už ve svém elektronickém arzenálu klasický CD přehrávač, přinášíme řešení.

Pokud nám pošlete na mail phs@pisnestredozeme.cz autentickou fotografii některé z vnitřních stran bookletu (třeba Vaší oblíbené), obdržíte obratem odkaz na elektronickou verzi písniček v albu obsažených. Samozřejmě to mohou využít i všichni, kteří CD přehrávač k dispozici mají, ale chtějí si písničky dát i do dalších jiných přehrávačů a telefonů.

Slavnosti Středozemě

CD je stále k dispozici třeba na webshopu nakladatelství Straky na vrbě zde: https://www.straky.cz/katalog.aspx?Action=Book&BookID=324

Vaše PHS

Písně Středozemě na Spotify a iTunes

15.11.2020

Písně z našeho webu můžete nově poslouchat prostřednictvím služeb jako jsou Spotify, iTunes a další.

Pokrok nelze zastavit ani ve Středozemi. A protože klasickým nosičům a zejména mechanikám, na kterých by bylo možné je přehrát, téměř odzvonilo a formát Rádia Středozem z našeho webu už úplně nevyhovuje široké paletě nejmodernějších zařízení, přidáváme další kanály, na kterých si naše písničky můžete poslechnout.

Písně Středozemě na Spotify a iTunes

Pozorný návštěvník stránek si jistě všiml nových ikonek v levém sloupci vedle nadpisu Novinky, z nichž nejdůležitějšími jsou právě nové dvě v zelené a červené barvě. Jedná se o nejrozšířenější služby jimiž jsou Spotify a iTunes (či Apple music), ale najdete nás i na některých dalších, na které umí distribuční služba, již používáme, písničky umístit.

Zatím se nám podařilo na nové kanály umístit velkou část písniček a další budou postupně přibývat. Výhodou je i jejich sdružení v rámci jednotlivých alb a cyklů, pokud jsou jejich součástí. Některé písně však kvůli autorským právům bohužel na těchto kanálech zveřejnit nemůžeme (zejména ty s původními texty J.R.R. Tolkiena). Naštěstí je to výrazná menšina.

Tak hezký poslech, ať už si středozemské písničky najdete kdekoliv!

AHO