Novinky

Podzimní hraní v Kavárně Liberál

15.10.2022

Poetické Hudební Společenstvo na podzimní hudební posezení do Kavárny Liberál tento čtvrtek 20.10. od 18:00.

POZOR ZMĚNA MÍSTA (z původní Liliové čajovny se přesouváme do Kavárny Liberál v Praze 7)

Už podzim přišel do strání! A proto vůbec není špatný nápad si po hobitím způsobu zalézt do nějaké milé hospůdky nebo čajovny a dát si něco dobrého. A proč si u toho nezazpívat pár středozemských písniček?

Zazní písně nejen podzimní, určitě dojde řada i na ty tradiční i na ty novější a rádi vás všechny po létu opět uvidíme.

 PHS v Liliovce v roce 2017
Třeba bude atmosféra podobná jako na téhle fotografii z roku 2017.

 

Těšíme se na Vás!

Za PHS

AHO

Falešné společenstvo uvádí: Beren a Lúthien

21.09.2022

Trvalo to jen pět let a tři měsíce od vydání a už je to TADY!

Falešné společenstvo postoupilo své třetí album Beren a Lúthien na Písně Středozemě.

Najdete zde studiové nahrávky ve formátu mp3, noty, povídání autorů ve dvojjazyčné verzi a fotografie ke všem 20 písním z CD včetně dříve publikované ochutnávky „Sauronův výslech“ a další dvě později nahrané, avšak dříve zveřejněné písně. Pro lepší orientaci je pod každou písní v obou jazykových verzích seznam odkazů na písně k cyklu náležící.

Doufáme, že si fanoušci tohoto písňového cyklu nové uvedení dnes již známých písní užijí do sytosti. A kdyby ještě někdo přecijen zatoužil po staré, dobré a krásné fyzické podobě CD Beren a Lúthien, nechť nám dá vědět na e-mail elsaelsa(zavináč)volny.cz a my CD zašleme. Ještě nejsou zcela vyprodaná…

Za Falešné společenstvo přeje příjemný poslech, počtení a pokoukání

Elsa

PHS Open Air

22.06.2022

Neformální vystoupení Poetického Hudebního Společenstva, se uskuteční v úterý 28.6. v 18:00 tentokrát pod širým nebem v amfiteátru na Albertovských svazích.

Pro všechny, kdo by si ještě před prázdninami chtěli poslechnout a zazpívat něco středozemské hudby přichystalo PHS netradiční (a neformální) setkání na Albertovských svazích. Budeme pod širým nebem, tak uvidíme, co na to orli - přiletí? 

A vzhledem k tomu, že koncert je blízko naší pravidelné zkušebny na Viniční, tak máme záložní variantu i v případě nehezkého počasí (sice ne pro velké davy, ale máme).

Přijďte! Těšíme se na Vás.

Za PHS

AHO