Novinky

Cesta na koncert (a zase zpátky)

25.09.2015

Některé cesty mohou být hodně spletité, jakožto i cesta jednoho středozemského společenstva na koncert Hlasů Středozemě.

Co může být jednoduššího, než zajít si na koncert Hlasů Středozemě, řekli by si někteří. Jak je vidět z podrobné zprávy uveřejněné na hobitím blogu Mittalmar, tak není vše tak jednoduché, jak se může jevit na první pohled.

Kde se asi hobiti v Krumlove nejcasteji ubytuji

Zkrátka, pokud se do něčeho pustí hobiti a přidá se k nim i nějaká ta elfka, věstí to dobrodružství, které si nezadá s cestou k bájnému Ereboru. Jen ti orli chyběli ... :)

Více se můžete dočíst přímo v této reportáži.

AHO

(fotografie převzata z blogu Mittalmar, doufám, že jsem nezapomněl vyjmenovat žádný národ, který se účastnil této pamětihodné výpravy)

Krumlovské ohlédnutí

21.09.2015

Koncert Hlasů Středozemě v Českém Krumlově je za námi. Pojďme se tam však na chvíli vrátit ...

A dlužno říci, že se opravdu vydařil, vlastně se vydařil celý krumlovský pobyt Hlasů. Sešli jsme se v sobotu a ještě trošku zkoušeli v příjemném slunečném ránu, nenechali jsme si ujít hraní v ulicích Krumlova a ani upoutávku přímo před divadelním klubem Ántré, kde se pak odehrál i vlastní koncert.

Upoutávka před divadlem

Z koncertu

Více snímků můžete nalézt v této galerii. Brzy také přidáme nějaké zvukové nahrávky, alespoň pro část koncertu.

Děkujeme všem dorazivším příznivcům za úžasnou atmosféru na koncertu, hobitkám a elfkám v kostýmech, že vážily dlouhou cestu, Stevkovi a Lennonce za záznam celého koncertu, Pavlovi Píšovi za neutuchající zájem o naše písně, a vůbec všem, kteří se zasloužili o tento báječný hudební podnik.

AHO

Poslední koncert Hlasů Středozemě

10.07.2015

Poslední koncert Hlasů Středozemě se bude konat v sobotu 19. září 2015 v Divadelním klubu Ántré v Českém Krumlově.

 

Udělejte si s námi výlet do města kulturního dědictví UNESCO! Projděte se romantickými historickými uličkami a zámkem, nechte se zlákat místními obchůdky, stánky a kavárnami, užijte si atmosféru dob dávno minulých. A večer pak přijďte v 19 hodin do Městského divadla do Klubu Ántré na náš koncert.

Poloha divadla na mapě zde na mapě města Krumlova

Uslyšíte alespoň 22 písní ze Středozemě v obsazení dvou kouzelných kytar, harfy, fléten, dud a dokonce i akordeonu a samozřejmě hlasů. Hlasů Středozemě.

Toto bude poslední koncert uskupení Hlasy Středozemě ve stávajícím obsazení. Co bude dál, ukáže čas. Ale písně Středozemě s námi všemi budou stále. Dál budou znít v našich duších, na našich setkáních a u táborových ohňů.

 Elsa