Novinky

Salmovská do třetice

06.08.2014

Pro zájemce zveřejňujeme krátký sestřih koncertu Hlasů Středozemě, ze Salmovské literární kavárny.

Máme zhruba polovinu léta, období, kdy se toho právě mnoho neděje, snad tedy zpestříme prázdninové dny záznamem koncertu Hlasů Středozemě, který proběhl na počátku července v Salmovské literární kavárně. Za jeho záznam patří velké dívky Stevkovi, který vše nahrál a poskytl pro účely tohoto projektu. Záznam byl poté ještě upraven a zkrácen zhruba na poloviční (hodinovou) délku - kdo chce slyšet koncert celý, musí se příště dostavit osobně. :)

Hlasy Středozemě v Salmovské - červenec 2014

Také omluvte místy sníženou kvalitu nahrávky či drobné chyby a nepřesnosti, jimž se při živém vystoupení zkrátka nedá úplně vyhnout. Rádi bychom hlavně zprostředkovali báječnou atmosféru a poděkovali všem, kteří na koncert v podvečer prvního prázdninového dne dorazili a podpořili nás!

Hlasy Středozemě v Salmovské literární kavárně

Těšíme se zase někdy příště!

AHO

Ještě na skok do Salmovské

04.07.2014

Středozemský hudební večer v Salmovské literární kavárně je za námi. A jaký byl? Posuďte sami.

Všem, kteří přišli a podpořili nás moc děkujeme! Jim i ostatním, kteří se tentokrát na koncert nedostali, atmosféru připomenou či zprostředkují třeba fotografie v této nové fotogalerii.

Salmovská literární kavárna

AHO

 

Středozemský hudební večer

30.05.2014

Srdečně zveme všechny naše příznivce na Středozemský večer v Salmovské literární kavárně. Vystoupí Hlasy Středozemě a Laeg Mortemir.

Pokud máte rádi středozemskou hudbu, písně Poetického společenstva v podání Hlasů Středozemě a Laegovy písně, pak určitě přijďte do Salmovské literární kavárny na společný hudební večer.

Nejprve bude asi hodinové vystoupení elfského barda Laega Mortemira, jehož jistě netřeba dlouze představovat, a následně naváže se svým programem neformální hudební uskupení Hlasy Středozemě. Zazní jak původní písně Poetického společenstva v tak i písně novější v úpravě s harfou, akordeonem, kytarami, flétnami, bodhránem a vícehlasým zpěvem.

Kdy: 1.7.2014 od 19:00

Kde: Salmovská literární kavárna, Praha

Pokud máte možnost dát o této akci vědět ostatním, případně vyvěsit plakátek na místě, kde by mohl někoho zaujmout, budeme rádi, zde je tisknutelná verze ve formátu PDF.

Zájemci o předprodej, informujte se prosím na: info[at]hlasystredozeme.cz (Prosím, nekontaktujte přímo kavárnu, ta předprodej vstupenek nezajišťuje.)

Plakátek Středozemský večer Salmovská

Aho