Novinky

Pustá pláň II - nový mix

23.09.2013

Pro ty, kteří si oblíbili písničku Pustá pláň II máme její nový remix.

Původní nahrávka písně byla znovu smixována a rozšířena o krátkou předehru, zvuk je přece jen trošku jiný, než v nahrávce původní. Doufám, že se bude líbit - posuďte sami.

Pustá pláň II

A snad již brzy se dočkáme i dalších nových písní na stránkách.

AHO

Nové písně od Daniely Binderové

09.08.2013

Máme zde další výsledek jarního nahrávání - nově nahrané písně Námořní objevy a Sláva Númenoru od Daniely Binderové. Také přibyla zbrusu nová studiová nahrávka oblíbené písně Minas Tirith a nový mix Písničky z údolí.

Jarní nahrávání ve studiu u pana Červenky přináší další ovoce, jsou to písně od Daniely Binderové Námořní objevy a Sláva Númenoru. Zejména Sláva Númenoru, jejíž vznik byl opravdu náročný a je to zatím asi nejkomplexnější dílo vytvořené v rámci našeho projektu, stojí určitě za pozornost. Námořní objevy se také velmi podařily.

Dále přibyla nová studiová nahrávka písně Minas Tirith - pro ty, kteří jsou zvyklí na verzi s kytarou, bude změna jistě znatelná, přibyla harfa, flétna i mužské hlasy.

Také jsme ještě upravili mix Písničky z údolí, takže si budete moci pořádně užít i zpěv Petra Bohdana.

Příjemný poslech!

AHO

FILIA ve studiu

12.07.2013

V plzeňském studiu proběhlo nahrávání písní z cyklu Chvála podzimu od Laisi Finwen, kterého se tradičně ujala skupina FILIA s Yanwe Lindamenem.

Celé nahrávání trvalo 4 dny, natáčení skupiny FILIA se ujal Honza Pouska, teď se bude nějakou dobu ještě editovat a míchat.

Filia nahrává

Samozřejmě, jak tomu často bývá, nebylo vše úplně bez komplikací. Vedle domu, kde se mělo natáčet, začali bourat školku, takže studio nebylo použitelné. Celé studio tak bylo nutné přestěhovat do rodinného domku Yanweho přátel. Naštěstí se vše nakonec podařilo, takže se můžeme těšit na výsledek.

Filia nahrává

Notové zápisy připravovaných písní je možné najít zde na stránkách, fotogalerii z nahrávání zase na Facebooku Filie.

AHO