Novinky

Slunovratový koncert PHS

17.11.2019

17. prosince od 19:30 v pražském Freemasonic Club Pub proběhne poslední letošní veřejné vystoupení Poetického Hudebního Společenstva.

Dávná noc dnes nadchází,
pijme na ni, přátelé...

aneb zveme všechny příznivce hudby inspirované světem J.R.R. Tolkiena na poslední veřejné vystoupení Poetického Hudebního Společenstva v tomto roce. Slunovratový koncert se uskuteční 17. prosince 2019 od 19:30 ve známém prostředí Freemasonic Club Pub na Týnské 10, Praha - Staré Město.

Slunovratový koncert PHS

Těšíme se na vás!

PHS

Folk Metal Fest Tišnov

22.08.2019

Poetické Hudební Společenstvo vystoupí v sobotu 24.8. 2019 večer na Folk Metal Festu v Tišnově.

Tímto srdečně zveme všechny fanoušky PHS a tentokráte nejen tolkienovské hudby na Folk Metal Fest v Tišnově. Vystoupení PHS na Moravě nebývají příliš častá, tak je to zase jedna příležitost k setkání na jedné z "domácích scén".

PHS na FMF Tišnov 2019

V rámci festivalu vystoupí PHS něco po 22. hodině se zhruba 40 minutovým programem ze Středozemě - ne že by na programu byly tak drsné či košilaté písně :), ale PHS je na řadě těsně před vrcholem festivalu v podání Tomáše Kočka a jeho kapely.

Těšíme se na Vás!

AHO

PHS v Čáslavi

05.08.2019

V sobotu 10.8.2019 vystoupí PHS na Čáslavském hudebním festivalu.

Na tradičním Čáslavském hudebním festivalu tentokrát posluchači zavítají na krátký čas do Středozemě, a to při vystoupení Poetického Hudebního Společenstva. Chystá se zde vystoupit v plné sestavě zhruba v 15:00 na asi hodinovém představení. Pokud Vás prázdninové toulky zanesou až někam sem, určitě se zastavte.

Čáslavský hudební festival

Těšíme se na Vás!

Za PHS srdečně všechny posluchače zve

AHO