Novinky

Slunovratové koncerty v Praze a Brně

02.12.2023

Poetické Hudební Společenstvo vás v rámci svého krátkého "turné" zve na slunovratové koncerty 13.12. v Praze a 15.12 v Brně.

Podzim stále jistěji předává svou vládu bílé zimě a nejen hobitům je teď nejlépe v noře za kamny, nebo možná spíše ve vyhřáté a zpěvem rozveselené hospůdce někde uprostřed Kraje. A my bychom rádi tuto středozemskou zasněženou atmosféru přenesli i do Vašich srdcí a uší.

Přinášíme tedy dva navazující slunovratové koncerty Poetického Hudebního Společenstva. První se uskuteční ve středu 13.12.2023 ve známém již to pražském klubu Carpe diem Flora v 19:30 hodin a s druhým v pátek 15.12.2023 v 19:30 zavítáme do historické brněnské krčnmy Stregobor.

PHS v Praze v Carpe Diem a v Brně v historické krčmě Stregobor

Můžete se těšit na večer plný hudby a povídání a nebojte, nebudou to pouze chmurné zimní písně, ale taky třeba na novinky o hudebním projektu Místa Středozemě na jehož dokončení teď s PHS usilovně pracujeme.

Těšíme se na Vás!

Za PHS

AHO

Falešné společenstvo nahrává album Húrinovy děti

15.11.2023

Falešné společenstvo všem svým příznivcům, fanouškům i občasným posluchačům s radostí oznamuje, že nahrává své čtvrté studiové album: Húrinovy děti.


Můžete se těšit na všech 28 autorských písní, uvedených v roce 2019 v představení na Tolkienconu, ve studiové kvalitě, a to, pokud půjde vše podle plánu, už na přelomu roku 2024/2025!

Na vznikající album Falešné společenstvo vybírá finance prostřednictvím crowdfundingu na platformě Donio, kde se dozvíte všechny potřebné informace a kde je pro vás připraveno mnoho zajímavých a jedinečných odměn. Přispěvatelé tak mohou např. lépe poznat členy Falešného společenstva a jejich četné koníčky, získat upomínkové předměty, či dokonce zažít, jak probíhají „falešňácké“ zkoušky!

Všem, kdo se rozhodnou přispět, patří už nyní upřímný dík. Snad se společným úsilím podaří dovést nahrávání alba Húrinovy děti k úspěšnému dokončení!

ODKAZ NA DONIO PROJEKT

Dvojkoncert v kavárně Langhans

16.10.2023

Poetické Hudební Společenstvo a Cain Da Breth se na vás těší 3.11.2023 v 18:00

Poeticke Hudebni Spolecenstvo a Cain Da Breth v kavarne Langhans 2023Poetické Hudební Společenstvo všechny srdečně zve na podzimní dvojkoncert s kapelou Cain Da Breth, tentokrát v prostorách Kavárny Člověka v tísni - Langhans dne 3.11. 2023 od 18:00. Přijďte okusit v sychravých podzimních dnech trochu fantazie a hodně hudby!

 

Moc se na vás těšíme!

Vaše PHS