Novinky

Záznam vystoupení PHS

24.01.2023

Přinášíme záznam prosincového vystoupení Poetického Hudebního Společenstva v pražském centru H55.

Tolkiencon už je za námi. Za námi jsou tak mnohá milá setkání, spousta zajímavých přednášek, představení a ještě mnohem více. Písně znějící v tělocvičně, na chodbách a ve třídách dozněly a my jsme ze světa Ardy byli vrženi zpět do našich civilních životů.

Pro všechny ty, kdo by se zase aspoň na chvíli chtěli do Středozemě vrátit, jsme připravili záznam koncertu Poetického Hudebního Společenstva, který proběhl před koncem loňského roku v centru H55 v Praze.

Děkujeme Pavlovi Píšovi za záznam a zpracování této nahrávky a věříme, že si ji užijete!

Za PHS

AHO

Tolkiencon 2023 na obzoru

07.01.2023

Tolkiencon po nechtěné pauze opět BUDE, a to o víkendu 20-22.1. 2023

Po několikaleté nucené přestávce nás opět čeká lednové setkání příznivců Tolkienova díla Tolkiencon 2023. A opět nebude nouze ani o hudební lahůdky.

V pátek bude možnost si poslechnout koncert Poetického Hudební Společenstva - tentokrát netradičně u centrálního schodiště a tím pádem s téměř chrámovou akustikou. Můžeme se těšit především na písně elfí. A pokud bude nálada, budeme pak volně pokračovat v hraní a zpívání s PHS na schodišti.

PHS v Prosinci 2022 v klubu H55

V sobotu vpodvečer se můžeme těšit na již tradiční představení Falešného společenstva - tentokrát s názvem Beren a Luthien. A pokud jste již viděli předchozí představení se stejným názvem, pak vězte, že tentokrát bude v úplně novém hávu a doplněné o vynalézavé choreografie.

Beren a Luthien v novém hávu

A na své si přijdou i fanoušci Mluvícího šutru, který chystá opět svůj koncert, na holičkách nás nenechá ani Máša, která si přichystala bardské vystoupení a písně určitě budou znít i v Koutku modrých istari pořádaném Laisi Finwen.

Tak na nic nečekejte a nezapomeňte se registrovat!

Nezbývá, než těšit se na spoustu milých setkání.

AHO

Prosincové hraní v H55

22.11.2022

Chystá se prosincový koncert PHS 15.12.2022 v 18:15 v centru H55.

"PHS na H55" - to není ani šifra ani pokyn pro šachového velmistra. Jedná se o plánovaný koncert Poetického Hudebního Společenstva, na který Vás srdečně zveme.

Místem je: Volnočasové centrum H55 na adrese Hloubětínská 1138/5, Praha 14

Čas koncertu: čtvrtek 15. prosince 2022 18:15

Zazní jak klasické tak nejnovější písně z repertoáru PHS, tentokrát už v lehce předvánoční atmosféře. Ale nebojte, nenecháme se tímto předvánočním termínem ovlivnit zase příliš a stále zůstaneme pevnýma nohama na (Středo)zemi.

PHS v H55 

Vstupné je dobrovolné. Těšíme se na Vás.

Za PHS

AHO