Novinky

Dvojkoncert v Carpe Diem

11.04.2023

Večer v pátek 21.4.2023 ve 20:00 se uskuteční dvojkoncert uskupení Cain Da Breth a Poetického Hudebního Společenstva.

Budeme rádi, pokud Vás kroky onoho pátečního dubnového večera zavedou do klubu Carpe Diem na Floře, kde se můžete zaposlouchat do zvuku akustické hudby v podání kapel Cain Da Breth (což staroirsky znamená zhruba "zpěv dvou rčení") a Poetického Hudebního Společenstva. Koncert bude rozdělen do dvou zhruba hodinových částí a bude poloakustický - tedy se zvučeným zpěvem a původním zvukem nástrojů.

Cain Da Breth hraje už od roku 2003 autorskou hudbu inspirovanou keltskou mytologií, přírodou a příběhy na pomezí snu a reality. Vystupuje v obsazení dva vokály, akustická kytara, violoncello, housle, viola, keltská harfa a flétny.

Poetické Hudební Společenstvo asi netřeba na těchto stránkách zvláště představovat. :)

Dvojkoncert Cain Da Breth - PHS

Přijďte nás podpořit a rozšířit si své hudební obzory.

Společně s PHS a Cain Da Breth se těší

AHO

Beren a Lúthien na Spotify

03.04.2023

Album Falešného společenstva Beren a Lúthien je nově k dispozici na streamovacích platformách.

Pro všechny fanoušky Falešného společenstva a moderních streamovacích technologií máme dobrou zprávu. Album Beren a Lúthien je nově možné nalézt na Spotify, Apple music a dalších platformách.

Beren a Lúthien

Věříme, že si poslech užijete stejně jako na našich stránkách nebo třeba na živém představení.

AHO

Hudební posezeni v Cafe Liberál

16.03.2023

Ve středu 22.3.2023 od 19:00 hodin chystáme neformální hudební posezení s PHS.

Po nějaké době se opět ozýváme ze Středozemě a zveme na malý hudební dýchánek, pojatý více jako posezení u dobrého pití, jídla a tradičních i zbrusu nových středozemských písní. Sejdeme se ve středu v brzký jarní podvečer v Liberal Café a posedíme dle nálady.

Kavárna Liberál

Nečekejte žádný velký koncert, spíše posezení, zazpívání i povídání nejen po hobitím způsobu! Něco písniček si přichystáme a pak můžeme povídat a hrát podle chuti a přání. Těšíme se na setkání!

Za PHS

AHO