Novinky

Podzimní nahrávání 2013

13.11.2013

Podzimní nahrávání ve studiu v Petrovicích je v plném proudu. Chystáme pro Vás další písně od Máši, Orsejky, Lemminga, Daniely a Laega.

Od posledního nahrávání v Petrovicích neuplynulo ani půl roku a už jsme se opět vrátili na místo činu. Tentokrát si nové písně chystá především Máša a Orsejka a doplní je Daniela Binderová, Laeg a Lemming. A jejich seznam ani tentokrát není zrovna krátký:

  • Aredhel (Máša)
  • Cále Pálua (Máša)
  • Když sú byla (Máša)
  • Maglor (Orsejka)
  • Muž na měsíci (Orsejka)
  • Entí zahrada (Lemming)
  • Březová lodička (Daniela Binderová)
  • Borondir (Laeg)
  • Éowyn a Červivec (Laeg)

Jestli vše dobře půjde tak do konce roku si budeme moci nové písně poslechnout. Více fotografií z prvního nahrávacího dne je možné shlédnout v této minigalerii.

AHO

 

Fauns

05.11.2013

Vítáme na našich stránkách berlínskou folk-rockovou skupinu Fauns!

Návštěvníci letošního Tolkienconu měli možnost mimo jiné navštívit i koncert berlínské folk-rockové skupiny Fauns. A nyní můžeme Fauns uvítat i na našich stránkách.

Hledejte zde.

Kromě tradičních informací o skupině a jejích členech je možné nalézt i řadu písní, zejména z posledních alb. Vzhledem k autorským omezením u většiny písní není možné zveřejnit mp3 verzi, ale je možné je přehrát přes vložený odkaz na bandcamp v detailu písně. S laskavým souhlasem členů Fauns jsme uveřejnili i 2 nahrávky z letošního koncertu na TC - naleznete na úvodní straně v nových písních. Jsou to následující:

Pro zájemce o kompletní záznam koncertu máme dobrou zprávu. Kdo koncert na TC navštívil a kontaktuje přímo Fauns, získá kód pro stažení záznamu koncertu (možno pak vypálit na CD) a může si vše stáhnout na příslušném odkazu na bandcampu.

Příjemný poslech.

AHO

Hraje nás Radio Rivendell

28.10.2013

Písničky z našeho projektu je možno nově slyšet i na Radio Rivendell.

Některé písně nahrané v rámci projektu zařadilo do svého seznamu přehrávaných písní i legendární internetové Radio Rivendell, které hraje rozličnou fantasy hudbu už od roku 2001. Byly zařazeny i přesto, že rádio vzhledem ke složení svých posluchačů preferuje spíše instrumentální, případně anglicky zpívané skladby.

Zde je odkaz na přidané písně.

Doufejme, že se písničky budou posluchačům rádia líbit a že časem přibudou další.

AHO