Novinky

Záznam první poloviny krumlovského koncertu

01.10.2015

Pro všechny, kdo by si chtěli osvěžit zážitek ze zářijového koncertu Hlasů Středozemě v divadelním klubu Ántré, tu máme zkrácený záznam první poloviny koncertu.

Díky Stevkovi, který svoji techniku stále zdokonaluje, můžeme nabídnout tentokrát záznam nejen zvukový, ale i obrazový. Pojďme si tedy připomenout atmosféru jednoho zářijového večera v Českém Krumlově.

Hlasy Středozemě před Ántré od Šárky Škorpíkové

A atmosféru jistě připomene i nádherný obrázek od Šárky Škorpíkové, který zachycuje Hlasy Středozemě při předkoncertním hraní před divadelním klubem Ántré. Šárka, která byla mimochodem na koncertě také přítomna spolu s družinou z předchozího příspěvku, věnuje hodně času a energie tvorbě čerpající inspiraci z Tolkienova světa. Více můžete nalézt na jejím blogu Cinealton.

A zde už je ten slíbený záznam, prosím respektujte kvalitu nahrávky živého vystoupení v klubovém prostředí.

Hezký zážitek!

AHO

Cesta na koncert (a zase zpátky)

25.09.2015

Některé cesty mohou být hodně spletité, jakožto i cesta jednoho středozemského společenstva na koncert Hlasů Středozemě.

Co může být jednoduššího, než zajít si na koncert Hlasů Středozemě, řekli by si někteří. Jak je vidět z podrobné zprávy uveřejněné na hobitím blogu Mittalmar, tak není vše tak jednoduché, jak se může jevit na první pohled.

Kde se asi hobiti v Krumlove nejcasteji ubytuji

Zkrátka, pokud se do něčeho pustí hobiti a přidá se k nim i nějaká ta elfka, věstí to dobrodružství, které si nezadá s cestou k bájnému Ereboru. Jen ti orli chyběli ... :)

Více se můžete dočíst přímo v této reportáži.

AHO

(fotografie převzata z blogu Mittalmar, doufám, že jsem nezapomněl vyjmenovat žádný národ, který se účastnil této pamětihodné výpravy)

Krumlovské ohlédnutí

21.09.2015

Koncert Hlasů Středozemě v Českém Krumlově je za námi. Pojďme se tam však na chvíli vrátit ...

A dlužno říci, že se opravdu vydařil, vlastně se vydařil celý krumlovský pobyt Hlasů. Sešli jsme se v sobotu a ještě trošku zkoušeli v příjemném slunečném ránu, nenechali jsme si ujít hraní v ulicích Krumlova a ani upoutávku přímo před divadelním klubem Ántré, kde se pak odehrál i vlastní koncert.

Upoutávka před divadlem

Z koncertu

Více snímků můžete nalézt v této galerii. Brzy také přidáme nějaké zvukové nahrávky, alespoň pro část koncertu.

Děkujeme všem dorazivším příznivcům za úžasnou atmosféru na koncertu, hobitkám a elfkám v kostýmech, že vážily dlouhou cestu, Stevkovi a Lennonce za záznam celého koncertu, Pavlovi Píšovi za neutuchající zájem o naše písně, a vůbec všem, kteří se zasloužili o tento báječný hudební podnik.

AHO