Novinky

FILIA ve studiu

12.07.2013

V plzeňském studiu proběhlo nahrávání písní z cyklu Chvála podzimu od Laisi Finwen, kterého se tradičně ujala skupina FILIA s Yanwe Lindamenem.

Celé nahrávání trvalo 4 dny, natáčení skupiny FILIA se ujal Honza Pouska, teď se bude nějakou dobu ještě editovat a míchat.

Filia nahrává

Samozřejmě, jak tomu často bývá, nebylo vše úplně bez komplikací. Vedle domu, kde se mělo natáčet, začali bourat školku, takže studio nebylo použitelné. Celé studio tak bylo nutné přestěhovat do rodinného domku Yanweho přátel. Naštěstí se vše nakonec podařilo, takže se můžeme těšit na výsledek.

Filia nahrává

Notové zápisy připravovaných písní je možné najít zde na stránkách, fotogalerii z nahrávání zase na Facebooku Filie.

AHO

See the English version of this web

28.06.2013

Especially for all of our not Czech speaking friends we made some basic tranlation of this web. Thanks to Hanka Kopecká and Lemming who helped us with the translation.

You can read the information about the authors and bands in English version now and also the menu and all the controls are translated.

However, most of the songs are written / recorded in Czech, but there are also some in English or Quenya. If you want to filter the songs of concrete language, please go to the Songlist and set the desired language in the filter like this:

Language filter

Even for Czech songs there are names translated in the song detail page and the same for bandnames. May be we will also provide a rough translation of the song's lyrics during the time for the favourite songs.

If you have any ideas for improving the English version of the web, please contact the web admin (see Contacts page).

Enjoy the web!

AHO
(project coordinator) 

 Special thanks to Hanka Kopecká and Lemming for the help with tranlation!

Cyklus Chvála podzimu

10.06.2013

Na našich stránkách je možné nově najít písně na texty od Laisi Finwen z cyklu Chvála podzimu. Hudbu složili Yanwe Lindamen, Indil Meliel a Pavel Ferst

Cyklus Chvála podzimu, jehož skutečným autorem ve Středozemi je elfský bard Tuilindo Neldorion, vznikl vlastně kvůli slavnosti Díkůvzdání, která se koná na podzim, a obsahuje tyto písně:

V současnosti jsou písně k dispozici pouze ve formě notových zápisů. V letních měsících se však chystá nahrávání se skupinou Filia, snad si je tedy budeme moci brzy poslechnout.

AHO