Novinky

Laegovy nové stránky

25.09.2013

Laeg Mortemir spustil své nové stránky s fantasy tvorbou, podívejte se na ně. A hned jsme z nich převzali i dvě nové písně.

Na nových stránkách je kromě tvorby čistě tolkienistické i řada dalších písní z obecnější oblasti fantasy či LARPu, které se na náš web už tematicky nedostaly. 

Naopak některé z písní na našem webu evidentně chyběly. Se svolením autora tedy přibyly dvě novinky - "Trpasličí hostina" a dále píseň "Jezdec z Rohanu", na které s Laegem spolupracovala i Jitka Žídková.

A zde je odkaz na nový web: www.laeg.cz

Nezbývá než popřát hodně nadšených návštěvníků.

AHO

Pustá pláň II - nový mix

23.09.2013

Pro ty, kteří si oblíbili písničku Pustá pláň II máme její nový remix.

Původní nahrávka písně byla znovu smixována a rozšířena o krátkou předehru, zvuk je přece jen trošku jiný, než v nahrávce původní. Doufám, že se bude líbit - posuďte sami.

Pustá pláň II

A snad již brzy se dočkáme i dalších nových písní na stránkách.

AHO

Nové písně od Daniely Binderové

09.08.2013

Máme zde další výsledek jarního nahrávání - nově nahrané písně Námořní objevy a Sláva Númenoru od Daniely Binderové. Také přibyla zbrusu nová studiová nahrávka oblíbené písně Minas Tirith a nový mix Písničky z údolí.

Jarní nahrávání ve studiu u pana Červenky přináší další ovoce, jsou to písně od Daniely Binderové Námořní objevy a Sláva Númenoru. Zejména Sláva Númenoru, jejíž vznik byl opravdu náročný a je to zatím asi nejkomplexnější dílo vytvořené v rámci našeho projektu, stojí určitě za pozornost. Námořní objevy se také velmi podařily.

Dále přibyla nová studiová nahrávka písně Minas Tirith - pro ty, kteří jsou zvyklí na verzi s kytarou, bude změna jistě znatelná, přibyla harfa, flétna i mužské hlasy.

Také jsme ještě upravili mix Písničky z údolí, takže si budete moci pořádně užít i zpěv Petra Bohdana.

Příjemný poslech!

AHO