Místa Středozemě

27.01.2024

Zbrusu nové album Poetického Hudebního Společenstva s názvem Místa Středozemě je na světě!

Pro všechny, kteří byli na koncertu Poetického Hudebního Společenstva, jenž se konal v rámci letošního Tolkienconu, to není překvapením. Pro vás ostatní ovšem máme zprávu, že právě na zmíněném koncertu bylo pokřtěno úplně nové album PHS s názvem Místa Středozemě.

A další dobrou zprávou je, že album už je k mání i v internetovém obchodě Straky na vrbě, a to přesně tady. A pro ty, kteří snad ještě nemají první album PHS (Slavnosti Středozemě) máme zvýhodněnou nabídku a možnost získat obě alba současně a se slevou, a to přímo zde.

Album Místa Středozemě od Poetického Hudebního Společenstva

Album s názvem Místa Středozemě obsahuje 22 písní vztahujících se ke slavným i méně známým místům Středozemě, originální malby, texty písní a doprovodné texty o písních, místech i překladech do quenijštiny. Jsou zde jak písně již známé, tak naprosté novinky složené přímo pro toto album. Práce na něm trvaly téměř tři roky a jsme rádi, že se nám podařilo je dokončit a představit na letošním Tolkienconu, za což patří velké díky všem, kteří se na albu podíleli. Zejména pak vydavatelství Straky na vrbě a Michaelu Broncovi za nezištnou pomoc s vytvořením fyzické podoby alba.

Příjemný poslech přeje 

PHS