Několik písní ze Salmovské

27.11.2015

Je tomu právě dva týdny od Středozemského hudebního večera v Salmovské literární kavárně. Pojďme si poslechnout zkrácený sestřih koncertu.

Ti, kteří onoho pátečního večera dorazili do Salmovské kavárny, se mohli těšit na písně v podání Katky Garcia, Kateřiny Schwarzerové, Laega, Petra Bohdana, Vojty Barděte Domina a Aha. Za zvukovým pultíkem se činil Vlastík Červenka.

Zejména společné setkání Katky Garcia a Kateřiny Schwarzerové bylo svým způsobem výjimečné, neboť k němu došlo v této míře poprvé od ukončení činnosti Poetického Společenstva. Zaposlouchejme se do zvuku harfy, kytar, dud, mandolíny, houslí ... kdo má výdrž, uslyší i krátkou RAPovou pasáž :)

Děkujeme všem divákům, kteří nás přišli podpořit, a můžeme se těšit na další setkání se středozemskými písněmi - v nejbližší době na Tolkienconu. Ten se chystá na víkend 15-17.1.2016, program se teprve připravuje, ale už teď víme, že zde vystoupí například Falešné Společenstvo s pásmem Beren a Luthien a snad i další interpreti.

Z celého večera máme jen několik málo fotografií, pokud jste někdo fotili, budeme rádi, když nám poskytnete nějaké další.

AHO