Podzimní koncert Hlasů Středozemě

14.10.2014

První listopadové pondělí se můžeme těšit na další vystoupení plné tolkienovských písní opět v Salmovské literární kavárně.

Zas podzim přišel do strání a s ním se blíží i další vystoupení Hlasů Středozemě. Vzhledem k tomu, že červencový koncert měl nádhernou atmosféru, vrací se uskupení na místo činu do Salmovské literární kavárny.

Můžeme se těšit jak na tradiční středozemský repertoár, tak na nové písně, z nichž některé budou představeny úplně poprvé. Kdo se tedy rád zaposlouchá do tónů harfy, kytar, houslí, flétny, akordeonu, bodhránu či dud (snad se podaří poprvé zapojit krásný nový a hlavně ne tak hlasitý :) Laegův nástroj) určitě by si tuto příležitost neměl nechat ujít.

Kdy: pondělí 3. 11. 2014 v 19:00

Kde: Salmovská literární kavárna, Praha

Vstupenky je možné zakoupit buď přímo na místě před koncertem nebo v předprodeji. Zájemci o předprodej, informujte se prosím na: info[at]hlasystredozeme.cz (Prosím, nekontaktujte přímo kavárnu, ta předprodej vstupenek nezajišťuje.)

Pokud máte možnost dát o vystoupení vědět ostatním, případně vyvěsit plakátek na místě, kde by mohl někoho zaujmout, budeme rádi, zde je tisknutelná verze ve formátu PDF.

Plakátek Podzimní koncert Hlasů Středozemě

Nezbývá, než se těšit na další setkání!

AHO