Písně Středozemě na Facebooku

29.11.2013

Písně Středozemě mají svůj Facebookový profil, což umožní lepší komunikaci a zpětnou vazbu od řady návštěvníků a příznivců našich stránek.

Nově je možné Písně Středozemě najít i na Facebooku na adrese

https://www.facebook.com/pisnestredozeme.cz

S tím je spojena celá řada novinek a nových možností:

  • Příznivci, kteří se na FB připojí mezi fanoušky, budou informováni o novinkách
  • Přibyla stránka Komentáře, kde je možné nechat zprávu, vzkaz či připomínku k našemu webu
  • U písniček je možné jejich sdílení prostřednictvím Facebooku (To se mi líbí)

Již delší dobu někteří z příznivců žádali, abychom na stránky umístili nějakou formu zpětné vazby - nástěnku, Písně Středozemě na Facebookudiskuse, či něco podobného a také možnost registrace k odběru novinek. Jako nejvhodnější se nakonec ukázalo zapojení funkčnosti nějaké sociální sítě, která umožní vše výše uvedené a současně do jisté míry řeší i otázku anonymity a moderování příspěvků. Zvolen byl Facebook hlavně kvůli rozšířenosti.

Současně je na místě omluva všem, kteří Facebookový účet nemají nebo nechtějí - nebylo úmyslem je omezit, nebo snad odříznout od možnosti reagovat na dění okolo Písní Středozemě, jen prostě tato forma je nejjednodušší a kdybychom chtěli podobnou funkčnost zajistit vlastními silami, stálo by to nemalé úsilí (pokud by se to vůbec podařilo). Nicméně, stále je zde možnost (jak by jistě řekli řádní hobiti) využít starých dobrých metod komunikace jako je email - zaslané příspěvky rádi na Facebook vložíme.

Přejme si tedy hodně nadšených fanoušků nejen na Facebooku.

AHO