Písně Středozemě na Spotify a iTunes

15.11.2020

Písně z našeho webu můžete nově poslouchat prostřednictvím služeb jako jsou Spotify, iTunes a další.

Pokrok nelze zastavit ani ve Středozemi. A protože klasickým nosičům a zejména mechanikám, na kterých by bylo možné je přehrát, téměř odzvonilo a formát Rádia Středozem z našeho webu už úplně nevyhovuje široké paletě nejmodernějších zařízení, přidáváme další kanály, na kterých si naše písničky můžete poslechnout.

Písně Středozemě na Spotify a iTunes

Pozorný návštěvník stránek si jistě všiml nových ikonek v levém sloupci vedle nadpisu Novinky, z nichž nejdůležitějšími jsou právě nové dvě v zelené a červené barvě. Jedná se o nejrozšířenější služby jimiž jsou Spotify a iTunes (či Apple music), ale najdete nás i na některých dalších, na které umí distribuční služba, již používáme, písničky umístit.

Zatím se nám podařilo na nové kanály umístit velkou část písniček a další budou postupně přibývat. Výhodou je i jejich sdružení v rámci jednotlivých alb a cyklů, pokud jsou jejich součástí. Některé písně však kvůli autorským právům bohužel na těchto kanálech zveřejnit nemůžeme (zejména ty s původními texty J.R.R. Tolkiena). Naštěstí je to výrazná menšina.

Tak hezký poslech, ať už si středozemské písničky najdete kdekoliv!

AHO