Slavnosti Středozemě

24.09.2020

Poetické Hudební Společenstvo vydává své první CD s názvem Slavnosti Středozemě.

Najdete na něm autorské písně, inspirované trilogií Pán Prstenů. Písně z CD Slavnosti Středozemě odkazují na nejrůznější slavnostní příležitosti ve Středozemi, ať už se jedná o elfskou slavnost, hobití dožínky, večerní pozdrav či slunovraty. Písně jsou tematicky členěné dle ročních období, dále na ranní a večerní písně, a písně slavnostní.

Na nahrání a přípravě se podíleli všichni členové Poetického Hudebního Společenstva, ať už ti stávající nebo bývalí – tedy Kateřina Schwarzerová, Kateřina Garcia, Aho, Míša Svatošová, Vlaďas Kučera, Máša, Petr Bohdan, Filoména Dominová a Doubravka Ježková, dvorním nahrávacím přístavem opět bylo hudebnistudio.cz pod vedením Vlastíka Červenky. CD je doplněno bohatě graficky vypraveným bookletem s písňovými texty protkanými quienijskými překlady názvů, jejichž autorem je Quen.

PHS Slavnosti Středozemě

A protože teď nejspíš nebude mnoho koncertů, kde bychom CD mohli šířit, Michael Bronec nám laskavě nabídl, že je vystaví v internetovém obchodě svého nakladatelství Straky na vrbě. Pro zájemce je tedy k dispozici na tomto odkazu. Druhou možností, jak CD získat, je kontaktovat přímo PHS na adrese phs@pisnestredozeme.cz a domluvit se na osobním předání.

Obsah CD Slavnosti Středozemě

My máme z CD radost, doufáme, že ji přinese i Vám.

Vaše PHS

CD Slavnosti Středozemě rozbalené