Rozhovor s Fallon Elenwen

27.06.2016

Historicky druhý rozhovor, do kterého se naše hobití reportérky už v březnu pustily, patřil Fallon.

Když jsem se ve fotografickém archivu Falešného společenstva postupně nořil do let minulých, při každém dalším kroku do historie jsem si říkal - bude tam Fallon? Byla. Působí zde od svých patnácti let, zpívá, hraje na kytaru, tančí, vymýšlí choreografii k vystoupením a různé šílené projekty, kterých by se mohlo FS účastnit.

Spolupracuje i na projektu Písní Středozemě, působila v Hlasech Středozemě, SPDPJRRT, můžete ji potkat na LARP akcích a vůbec je toho hodně, do čeho se (teď novopečená maminka) Fallon pouští. Vše toto a mnoho dalšího na sebe prozradila i v tomto rozhovoru.

Rozhovor se odehrál jednoho nedělního březnového rána přímo v centru středozemského dění, konkrétně v jídelní místnosti na Oslavě Zničení Prstenu 2016. Co jiného také čekat od hobitů z Mittalmaru, že ... :) Předcházely mu různé peripetie ohledně volby termínu, ale nakonec se všichni štastně setkali a my si můžeme poslechnout, co z toho vzešlo. Prosím respektujte kvalitu nahrávky, která opět probíhala přímo uprostřed okolního dění a nikoli ve studiu. A tradiční textová podoba rozhovoru je samozřejmě dostupná na blogu Mittalmar zde.

Příjemný poslech!

AHO