Novinky

Hlasujte pro písničky!

15.02.2013

Dejte hlas svým oblíbeným písním a přispějte tak k jejich umístění v seznamu oblíbených písní na úvodní stránce.

Pokud máte mezi písničkami na našem webu své oblíbené dejte jim hlas. Písně s největším počtem hlasů se pak objeví na úvodní stránce a všichni je tak budou mít "po ruce". Navíc se dozvíme které písně jsou mezi posluchači oblíbené a pokud třeba ještě nemají nahrávku, bude to argumentem pro její vytvoření.

Chcete-li pro některou písničku hlasovat, je třeba přejít na stránku podrobností o písni a zde stisknout hlasovací tlačítko umístěné v pravé horní části stránky. 

Hlasovací tlačítko

Když nad tlačítko najedete myší, zobrazí se aktuální počet hlasů pro danou píseň. Pro každou písničku můžete hlasovat pouze jedenkrát, ale je možné hlasovat pro více písní. Písničky najdete nejen na úvodní stránce, kompletní seznam je k dispozici v přehledu písní.

Tak neváhejte a posuňte své oblíbené písně na úvodní stránku!

AHO

Hledá se bubeník

13.02.2013

Hlasy Středozemě hledají bubeníka hrajícího na bodhrán a percussions.

Pokud hrajete na bodhrán a k tomu případně další perkusní nástroje (bonga, conga, cajon, …) a chcete se přidat k občasnému zkoušení, tvoření a vystupování s Hlasy Středozemě, ozvěte se prosím na email  – kontakt předáme. Pokud znáte někoho, koho by mohla tato výzva zaujmout, prosíme dejte mu vědět.

Hlasy Středozemě na TC 2013

Hlasy Středozemě jsou neformálním uskupením hrajícím písně s tolkienovskou tematikou, které se několikrát do roka schází při společných zkouškách, nahrávání písní Poetického nebo Falešného společenstva a vystupuje při vhodných příležitostech – např. na každoročním Tolkienconu.

Oprava rádia

04.02.2013

V rádiu byla opravená drobná chyba, která způsobovala přerušení přehrávání na Internet Exploreru.

Chyba byla způsobena nesprávným zakódováním délky některých písniček ve formátu MP3, takže přehrávač si "myslel", že píseň je delší, než ve skutečnosti byla, což v důsledku vedlo k úplnému zastavení přehrávání.

Soubory byly znovu překódovány a délka je tak již opravena, takže můžete vyzkoušet, jestli už je vše v pořádku - povětšinou se jednalo o písničky od skupiny Filia. Možná bude ještě třeba vyprázdnit vyrovnávací paměť prohlížeče (měla by fungovat zkratka Ctrl + F5), to zejména pokud uvidíte v přehrávači píseň s délkou více než 10 nebo dokonce 20 minut. Takové tu zatím opravdu nemáme ...

Tak přeji snad již nerušený poslech.

AHO