Novinky

Krátký sestřih koncertu

09.12.2014

Přinášíme zkrácený záznam listopadového koncertu Hlasů Středozemě v Salmovské literární kavárně.

Od listopadového vystoupení Hlasů Středozemě v Salmovské literární kavárně uplynul již více než měsíc. Díky záznamu od Stevka (jenž poctivě navštěvuje všemožné tolkienistické hudební události a pořizuje nahrávky, za což mu patří obrovský dík) můžeme nabídnout zkrácenou verzi koncertu k poslechu těm, kteří přijít nemohli nebo k připomenutí příjemné atmosféry těm, kteří si vystoupení ujít nenechali. Zde je.

Také jsem chtěl dát ve známost, že jsme konečně objevili majitele zapomenutého zpěvníku - nebyl to nikdo jiný než Laeg :)

Příjemný poslech a snad brzy naviděnou na Tolkienconu, jenž se na tradičním místě uskuteční 16-18.1.2015.

AHO

Salmovská - poděkování

05.11.2014

Koncert Hlasů Středozemě v Salmovské literární kavárně měl báječnou atmosféru. Nově jsme přidali ještě krátké video z Elfí písně.

A to hlavně díky všem, kteří si přišli v onen podzimní večer poslechnout více než dvacet písní s tolkienovskou tematikou. Děkujeme a máme tu pro vás krátké video ze závěrečné části koncertu. Některé písně byly opravdu úderné ... :)


A ještě jedna drobnost. Po koncertě zůstal na jednom ze stolů zapomenutý zpěvník Písně ze Středozemě. Kdo ho postrádá, nechť se prosím přihlásí na info[at]hlasystredozeme.cz 

AHO

Podzimní koncert Hlasů Středozemě

14.10.2014

První listopadové pondělí se můžeme těšit na další vystoupení plné tolkienovských písní opět v Salmovské literární kavárně.

Zas podzim přišel do strání a s ním se blíží i další vystoupení Hlasů Středozemě. Vzhledem k tomu, že červencový koncert měl nádhernou atmosféru, vrací se uskupení na místo činu do Salmovské literární kavárny.

Můžeme se těšit jak na tradiční středozemský repertoár, tak na nové písně, z nichž některé budou představeny úplně poprvé. Kdo se tedy rád zaposlouchá do tónů harfy, kytar, houslí, flétny, akordeonu, bodhránu či dud (snad se podaří poprvé zapojit krásný nový a hlavně ne tak hlasitý :) Laegův nástroj) určitě by si tuto příležitost neměl nechat ujít.

Kdy: pondělí 3. 11. 2014 v 19:00

Kde: Salmovská literární kavárna, Praha

Vstupenky je možné zakoupit buď přímo na místě před koncertem nebo v předprodeji. Zájemci o předprodej, informujte se prosím na: info[at]hlasystredozeme.cz (Prosím, nekontaktujte přímo kavárnu, ta předprodej vstupenek nezajišťuje.)

Pokud máte možnost dát o vystoupení vědět ostatním, případně vyvěsit plakátek na místě, kde by mohl někoho zaujmout, budeme rádi, zde je tisknutelná verze ve formátu PDF.

Plakátek Podzimní koncert Hlasů Středozemě

Nezbývá, než se těšit na další setkání!

AHO