Koncerty a vystoupení PHS

Letní hraní v Liliovce

18.7.2017 18:30

PHS v Liliovce v červenci 2017


Z letního prázdninového setkání v Liliovce přinášíme video jedné z novějších písní. Na toto setkání se sešla řada přátel a známých, kteří v mimoprázdninové době nemají čas. Potěšila nás přítomnost Daniely Binderové, Lemminga, zahrát si s námi přišla i Máša.
 


Jarní hraní v Liliovce

7.3.2017 18:30

PHS v Liliovce v březnu 2017

Setkání v Liliovce bylo tradičně pohodové a zase jsme si hezky zahráli a zazpívali. A za to patří dík hlavně všem, kteří si udělali v úterý večer čas a přišli se podívat a popít zdejší výborný čaj. Vzhledem k různým okolnostem PHS nebylo v plné sestavě, hráli Katka Schwarzerová, AHO, Vlaďas a podařilo se i překvapení v podobě prvního veřejného hraní s Míšou Svatošovou (příčná flétna, housle). Určitě si to zase někdy musíme zopakovat!


Tolkiencon 2017

21.1.2017

PHS na TC 2017


Vystoupení Poetického Hudebního Společenstva v rámci každoročního setkání příznivců J.R.R. Tolkiena. Nejprve se uskutečnilo malé hudební setkání v rámci hobitího koutku za účasti Katky Schwarzerové, Aha a Petra Bohdana a od 19:30 proběhl hlavní koncert v plné sestavě čítající Katku Schwarzerovou, Doubravku Burianovou, Petra Bohdana, Aha a Vlaďase Kučeru. Za zvukovým pultíkem na vše dohlédl Vlastík Červenka.


hraní v Liliové čajovně

20.12.2016

PHS v Liliovce v prosinci 2016
Neformální setkání a hudební posezení v pražské Liliové čajovně proběhlo bez zvučení, zato s v příjemném prostředí s dostatkem čaje a dalších pochutin. Účastnili se Katka Schwarzerová, Doubravka Burianová, Petr Bohdan, Aho, Vojta Bardě Domin, Vlaďas Kučera a milé publikum. :)
Carpe Diem

2.11.2016

PHS v Carpe Diem v listopadu 2016


Koncert v pražském klubu Carpe Diem se konal za účasti Katky Schwarzerové, Katky Garcia, Doubravky Burianové, Petra Bohdana, Aha a Vlaďase Kučery. Zvuku se ujal Vlastík Červenka.


Balbínova poetická hospůdka

3.8.2016

PHS v Balbínce v srpnu 2016
Koncert v pražské Balbínově poetické hospůdce v horkých letních dnech byl vydařený. Před zaplněnou hospůdkou hráli Katka Schwarzerová, Doubravka Burianová, Aho, Petr Bohdan, Vojta Bardě Domin a poprvé také Vlaďas Kučera na basu. Vlastík Červenka zajistil výborný zvuk.