Jarní nahrávání 2016

10.04.2016

Jaro se ještě ani pořádně nerozkoukalo a letošní nahrávání už je v plném proudu, tentokrát rovnou ve dvojnásobném vydání!

Na počátku dubna se totiž uskutečnila hned dvě nahrávání v rozmezí dvou týdnů. Na páskách (tedy dnes už spíše na discích) zanechaly stopu další písně z pera Katky Schwarzerové, Petra Bohdana, Katky Garcia, Doubravky Burianové, Aha a nahrávky cyklu The Flight of the Noldor od Alexe Lewise v českých překladech Daniely Binderové a aranžích Vojty Barděte Domina a Elišky Nejedlé.

Poprvé do studia na nahrávání zavítali harfenistka Aredhel a sboristé Lokýt se Samem a Nerionem a pomoci jim přišel ostřílený Lemming. Na vše samozřejmě dohlížel z režie Vlastík Červenka.

Aredhel a harfa

A tentokrát ještě patří velké poděkování Pavlu Píšovi, který, kromě toho, že středozemským písním fandí a objevuje se téměř na všech vystoupeních, naše nahrávání nezištně podpořil!

Máme tedy za sebou první nahrávky, ještě nás čeká několik dotáčecích dní, finální mixování a pak už snad na světě bude o několik středozemských písní více.

A pokud chcete vidět, jak to tentokrát ve studiu probíhalo, podívejte se na fotogalerii z nahrávání.

AHO