Rozhovor s Danielou Binderovou

12.03.2017

Přinášíme původní rozhovor hobitích reportérek z Mittalmaru s Danielou Binderovou o řadě událostí a zajímavostí z historie i současnosti našeho středozemského dění. Rozhodně si jej nenechte ujít!

Rozhovor s Danielou je snad jedním z nejzajímavějších vůbec, tedy aspoň pro mne. Daniela má opravdu široký záběr a byla u řady důležitých událostí a projektů týkajících se naší tolkienovské komunity. Jmenujme namátkou třeba práci ve Společnosti přátel díla J.R.R. Tolkiena, založení a působení Falešného společenstva, vznik zpěvníku Písně ze Středozemě, členství v Hlasech Středozemě, vznik tohoto webu nebo projekt The Flight of the Noldor. A o řadu svých zážitků se s námi Daniela v rozhovoru ochotně podělí.

Irith, Polly a Pomněnka navštívily Danielu v září 2016 v jejím domácím prostředí, pustily se (po mírně dobrodružné cestě) do rozhovoru opravdu pořádně a myslím, že si u něj užily i spoustu legrace. Jedná se o dosud nejdelší materiál v sérii rozhovorů a za jeho zpracování do textové podoby patří našim hobitím reportérkám (jmenovitě Polly) velký obdiv. Textovou podobu rozhovoru tedy hledejte opět na blogu Mittalmar.

 

 

Příjemný poslech!

AHO